Нова Українська школа

Круговерть уроків, уже закрутив учнів 1-их класів нашої школи.

Найважче на початку вересня першокласникам, для яких усе це - в новинку. Процес адаптації до школи, з одного боку, складний, говорять спеціалісти, адже доводиться звикати до уроків, до класного керівника, до нового колективу. Допомогти у швидкому пристосуванні до нових умов можуть батьки.

Було надзвичайно важливо, якби батьки створили вдома атмосферу зацікавленості в навчанні, допомагали, підтримували свою дитину. Батьки двох перших класів дійсно стали для вчителів помічниками, ПАРТНЕРАМИ! Дякуємо їм за це!

Дітки  здружилися, починають розуміти, що таке урок, що таке перерва, як потрібно себе вести на уроці, як потрібно себе на перерві вести. Розуміють, що клас - це одна сім'я, де потрібно допомагати один одному, потрібно жити в дружбі, злагоді та взаємодопомозі/

Аби перші уроки для першокласників не супроводжувалися стресом від отриманої незадовільної оцінки, маленьких учнів заохочують підбадьорюючими словами на кшталт «молодець», «дуже добре» тощо. Таким чином у дитини немає панічного страху отримати двійку, а навчання поєднується з грою.

Зі слів батьків, першачки із-за доволенням йдуть до школи.

nush5554

9 травня
    5cd17e6422636957126510

День Європи