English teacher

alla

Вважаєте, що такі маски - новорічна мішура та підготовка до святкового заходу? Зовсім ні! Так нещодавно ми провели урок англійської мови у 8 класі.

Про що сьогодні мріють підлітки, що приховують, які речі їх дратують та заважають, чого вони бояться та які проблеми їх турбують? Звичайно, сучасна школа приділяє увагу дитині, сприяє всебічному розвитку її здібностей, застосовує життєзберігаючі технології і т.д., але чомусь останнім часом збільшилась кількість трагічних випадків саме серед підлітків. Діти,  уявивши, що вони вже дорослі, залишаються наодинці з проблемою, яка з часом ускладнюється через замовчування та може призвести до поганих наслідків. Тому я, враховуючи досвід відомого англомовного проекту «TED talks», вирішила обговорити з учнями саме такі проблеми, звичайно, дотримуючись шкільної програми. І ось як в нас вийшло. Хтось хотів залишитись «інкогніто» та  одяг маску, розповідаючи історію своєї проблеми, інші записали власну розповідь та презентували одноліткам, дехто просто написав листа англійською. Ми почули різні проблеми. Обговорювали, шукали правильне рішення, намагалися допомогти. Кожен, мабуть, відчув, що він не самотній і що не існує стану безвиході, тому не варто впадати у відчай, а просто треба ГОВОРИТИ. Сьогодні, на таких уроках саме у школі і все буде гаразд.

lll

ppp

Зимові канікули

Свято Миколая!

УРА!Канікули!

Новорічне свято у 4-Б класі

Навчальна тривога з Цивільного Захисту

В школі пройшли тренування з Цивільного захисту!