Головні новини

  Зоологічний музей

  IMG_1799

  24 квітня 2018 року учні 5-А класу ходили на екскурсію до Зоологічного музею ДНУ.


  "У вівторок, 24 квітня, ми з класом ходили на екскурсію в зоомузей. Він знаходиться у Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара. Зайшовши в навчальний корпус, ми одразу побачили музейні вітрини з опудалами. За однією - сови, за іншою - ягуар зі здобиччю, ще за двома іншими - підводні мешканці. І, виявилося, що це ще не все!
  Двері в музей нам відчинила екскурсовод. Усіх одразу вразило велетенське трикімнатне приміщення з надзвичайно великою кількістю опудал!
  У першому приміщенні нам розповіли про мешканців океану. Дивовижні риби вражали не лише своїми розмірами, а й химерною зовнішністю. А коли ми перевели погляд на шкіру велетенської анаконди, мороз побіг по шкірі тільки від думки про те, що прогулюючись тропічним лісом її можна зустріти. Також у цьому залі розташували опудала тварин, що живуть біля води: качки, ондатри, бобри. 
  У другому - найбільшому залі - вразило різноманіття опудал птахів та ссавців. Всі вони - представники різних природних зон з різних материків. Було таке враження, що вони дивляться на нас і кожен хоче повідати свою історію життя. Особливу увагу привернув до себе гарпун з китобійного судна та китовий вус. Виявляється, найбільші тварини Землі живляться всіляким дріб'язком, проціджуючи воду. Також тут ми бачили зебру, горностаїв, лев'ячий правд, гієну, тигрів, дикого собаку Дінго, пінгвінів, орлів, багатьох представників копитних тварин… Всього не перерахувати.
  В третьому залі нас здивували скелетами тварин. Тут були навіть кістки мамонта. Величезна колекція метеликів прикувала наші погляди і ми довго серед них впізнавали знайомі нам з прогулянок у природу види. 
  І мені, і однокласникам дуже сподобалася ця екскурсія. Вона виявилася цікавою і дуже пізнавальною. Година пролетіла, наче п'ять хвилин."
  Лідер палати цікавих справ 5-А класу Никитенко Сніжана

  IMG_1792

  IMG_1796

  IMG_1802

  IMG_1804

  IMG_1806

  IMG_1807

  IMG_1809

  IMG_1810

  IMG_1812

  IMG_1815


  02.05.2018 | Aдміністрація школи

  Повернутись назад

Головні події
День пам'яті героїв Крут
KRUT6
Детальнiше


Тиждень математики
3217
Детальнiше


Екскурсія до 11 телеканалу
543
Детальнiше


День Соборності України в молодшій школі
4429
Детальнiше


22 січня - День Соборності України

112

Детальнiше


Зимові канікули
6453
Детальнiше