Головні новини

День Гідності та Свободи

В школі з 1-го по 11 класи проведені інформаційні бесіди "Революція, яка нас змінила". На класних кімнатах оформлено листівки до Дня Гідності та Свободи. Учні 7-Б класу підготували інформаційні бесіди для учнів початкової школи "Новітня Історія України. Небесня Сотня". На матеріалах інтернет ресурсів та шкільних музеїв. Також розповіли про випускників школи, які боронили незалежність України у 2014-2015 роках. В кожному класі з 1-11 школи пройшли години спілкування "День Гідності та Свободи. Уроки історії".

В шкільній бібліотеці була проведена  виставка «Сторінками історії до Дня Гідності та Свободи». Були пригадани події , які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013 році , з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вчитель музики Трунова Анна Володимирівна прийняла участь, як ведуча міського Фестивалю "Пісні, народжені Революцією".

21.11.2018 | Aдміністрація школи

Повернутись назад