Головні новини

Виховна година у 4-Б класі до Дня Гідності і Свободи

До Дня Гідності і  Свободи 21.11. у 4- Б класі провели виховну годину на тему " Герої не вмирають" . Метою заходу ставили: поглибити знання учнів про  історію України, культурну спадщину  України, про героїв країни. Вчитель розповідала про страшні місяці буремного 2013 року, про студентські протести щодо Євроінтеграції , про замах на права і свободи людей, про перші жертви на Майдані Незалежності. Діти з трепетом читали вірші про " Небесну  Сотню". Сьогодні ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам'яті Небесної сотні, котрі споглядають за нами і нашими вчинками. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими  гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмисленням глибокої суті людського буття.

22.11.2018 | Aдміністрація школи

Повернутись назад