istirija_2

Мета роботи школи - формування високоінтелектуальної, духовно багатої, творчоактивної особистості, адаптованої до умов сучасності - громадянина Української держави.

У травні 1955 року розпочалось будівництво нового приміщення школи № 89 на вул. Парковій (зараз вул. Титова). Вже 1 вересня 1955 року учні та педколектив отримали нове приміщення школи на 880 учнівських місць. В державному архіві зберігається документ і рішення виконкому Дніпропетровської міської  ради депутатів №1249 від 04.12.1955 р. про затвердження акта прийому в експлуатацію середньої школи № 89.

30 серпня 1955 року прийняли як дату заснування школи №89.

Йшов  час, школа змінювалась. У 1995 р. був створений музей «Патріот», згодом пізніше з`явився музей «Народознавства». Учні та гості школи із задоволенням відвідують музеї, на базі яких дуже часто проводяться уроки та свята.

За останні роки в школі покращені умови виховання та навчання учнів, обладнано кабінети хімії, фізики, інформатики, біології, історії, методичний кабінет.Дуже змінилась шкільна ідальня,актова зала. Для учнів 1 класу створено комплекс з класної кімнати,ігрової кімнати та спальної кімнати.

Учительський  колектив постійно працює над забезпеченням учнів систематичними знаннями основ наук шляхом впровадження профільного  та різнорівневого навчання.

З першого класу діти вивчають іноземні мови, а з п`ятого класу - мають можливість вивчати дві іноземні мови (англійську і французьку чи іспанську мови).

За ліцензією школа має право на впровадження в 10-11 класах профільного фізико-математичного навчання і вже багато років успішно працює в системі регіональної програми "Придніпров`я".

Кабінет математики                                                              Кабінет фізики

Кабінети початкових класів

Кабінет української мови та літератури                                                 Кабінет біології

День вчителя

5 вересня - особливий день у школі. Це День Учителя.day1112

1 вересня - День Знань

10920182

1 вересня - День знань - особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків.

Тиждень безпеки ДР

tuzh_BDR_1

З 21 по 25 травня в школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

День вишиванки
    IMG-2e59fa732e610b847a53e9102f2370de-V1

17 травня 2018 року учні школи відзначили День вишиванки.

День Пам'яті та Примирення

8 травня 2018 року в школі пройшли заходи до Дня Пам'яті та Примирення.

Тиждень психології
    IMG_20180424_171042

З 23.04.2018 по 27.04.2018 року в КЗО "СЗШ №89" ДМР пройшов Тиждень психології.