Музей Патріот

-

Шкільні музеї "Патріот" та "Рідний край" мають велику колекцію поштових листівок та поштових марок. Діти завжди мають можливість ознайомитись з історією пошти. Найбільші цікаві експонати- поштові листівки часів Другої світової війни. Велику кількість експонатів становлять листівки, присвячені новорічним святам. Особливу увагу приділяють конвертам сучасної незалежної України, які мають історичну та культурну складову.

Сподіваємося, що діти у майбутньому будуть колекцінувати  поштові марки та поштові листівки.


plan_patriot


nakaz_muzeum


shtab_npv_6


shtab_npv_7


Учні школи відвідують музей

Діяльність музею була спрямована також на збір матеріалів про ветеранів Чечелівського району. Робота проводилась під гаслом "Герої живуть поруч". На базі музею створена лекторська група, яка працювала творчо, опрацьовуючи різноманітні матеріали.

Були підготовлені лекції: "Оборона Дніпропетровська в 1941 р.", "Чечелівське молодіжне підпілля", "Визволення Дніпропетровська в 1943 р.", "Голодомор 1933 р.". 


  

Лекторська группа музею "Патріот" проводить бесіду, присвячену Дню пам'яті жертв Холокосту

 

В 1998 р. було відкрито меморіальну дошку пам'яті загиблому в Афганістані випускнику школи, золотому медалісту, Сушенко В.І.

 

За ініцативою директора школи Єнакової О.Ф. у 2000 р. музей "Патріот" було реконструйовано. Зроблені нові експозиції: "Війна в Афганістані". Оформлювачами "Патріоту" стала група воїнів-афганців Красногвардійського району.

18.02.2000 р. музей було розташовано на третьому поверсі школи на площі 72 кв. м. Фонд музею поповнений новими експонатами, та складає біля 1000 експонатів (з них більше 300 оригінальні). Музейну єкспозицію відкриває "Галерея пам'яті", присвячена героям Дніпропетровщини. Основні експозиції мезую: "Загальні події Другої світової війни", "Визволення України від фашистських загарбників", "Підпілля у роки війни", "Війна в Афганістані 1979-1989 рр.". В музеї є унікальний експонат - хліб блокадного Ленінграду.

 

Експонат музею - хліб блокадного Ленінграду

 

Музей у своїй роботі тісно співпрацює з музеєм ім. Олександра Матросова та обласним історичним музеєм ім. Яворницького. Постійно проводяться зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав та Другої світової війни.

  

  

 
  Головні події
  Урок доброти до Міжнародного дня інвалідів
  20181209_6b
  Детальнiше


  27.11.18 року в 1-а та 1-б класах відбулося свято!
  001
  Детальнiше


  Година доброти до Міжнародного дня людей з інвалідністю у 4-Б
  20181203_091206
  Детальнiше


  День Пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій
  8781
  Детальнiше


  День Гідності та Свободи у 6-б класі
  IMG-63bedc0f986a40c5320dada0be5512e0-V
  Детальнiше


  Виховна година до Дня Гідності та Свободи у 6-А класі
  9
  Детальнiше