Відкритий доступ

Протокол №14 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міської ради від 26.06.2018 року.

З наказом департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 25.05.2018 №219 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №89" Дніпровської міської ради" можна ознайомитись тут.

На виконання ст. 30 Закону України "Про освіту" від 05.09.2017 № 2145-VIII та з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладу освіти на нашому сайті було створено сторінку "Відкритий доступ".

img_statut

knopka_svidoctvj

Структура та органи управління КЗО "СЗШ №89" ДМР

struktura

Кадрове забезпечення КЗО "СЗШ №89" ДМР

У 2018-2019 навчальному році в школі працює 32 педагогічних працівників, у тому числі: 1 директор, 2 заступника директора з навчально-виховної роботи, 1 педагог-організатор, 3 вихователя ГПД, 1 психолог, 1 дефектолог-логопед, 6 асистентів вчителя.

95 % від загальної кількості педпрацівників мають вищу освіту на рівні спеціаліста, магістра. 2 вчителя мають середню спеціальну освіту.

knopka_kadrove_zabezp

robochij_plan-1

Навчально-методичне та інформаційне забезпечення КЗО "СЗШ №89" у сфері загальної середньої освіти

knopka_inform_navch_metod

Територія обслуговування, закріплена за КЗО "СЗШ №89" ДМР

вул. Титова, 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 17, 18б

вул. Новокримська, 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 8

просп. Богдана Хмельницького, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38

О. Поля  139, 141, 143,143а

Ліцензований обсяг прийому: 550 осіб

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти за мережею станом на 01.09.2018 р.: 480 осіб

Мова освітнього процесу: українська

Вакантні посади КЗО "СЗШ №89" ДМР

Вакантних посад немає.

Матеріально-технічне забезпечення КЗО "СЗШ №89" ДМР

В школі функціонують кабінети фізики, хімії, біології, інформатики, іноземної мови, математики, образотворчого мистецтва, української мови, історії, музики та кабінети для дітей з особливими освітніми потребами - медіатека та ресурсна кімната. Протягом 2016-2017 рр. проведено капітальні ремонти в актовій та спортивній залах, де діти із задоволенням проводять спортивні змагання та шкільні свята. На базі школи працюють два шкільних музея "Патріот" та "Рідний край", екскурсії в яких проводять учні не тільки українською мовою, а й англійською.
Для проведення інтерактивних уроків використовуються мультимедійна дошка, телевізори, ноутбуки. Є умови для проведення практичних та лабораторних робіт з учнями.
Медіатека та ресурсна кімната для дітей з особливими потребами оснащені сучасними зручними меблями, оргтехнікою з розвиваючими програмами.
Кабінети початкової школи оснащені оргтехнікою: телевізорами, відеомагнітофонами, мультимедійною дошкою.
В рекреації 6-тирічок функціонує обладнана спальня, дві класні кімнати та санвузол для молодших школярів. Класні кімнати забезпечені ростовими меблями.

knopka_material_techn

Результати моніторингу якості освіти КЗО "СЗШ №89" ДМР

Напрямки внутрішньошкільного контролю:
  • вивчення стану викладання навчальних предметів;
  • вивчення стану організації та проведення факультативних занять;
  • вивчення стану організації гурткової роботи;
  • вивчення стану організації та проведення позакласних заходів;
  • вивчення рівня педагогічної майстерності;
  • аналіз поурочних планів вчителів;
  • контроль за навчальними досягненнями учнів.

knopka_monitorung

knopka_richnij_zvit

Правила прийому до 1-го класу КЗО "СЗШ №89" ДМР

• До першого класу зараховуються діти, як правило, з 6 років.
  • Прийом дітей до 1 класу здійснюється на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування.
  • Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.

Умови доступності КЗО "СЗШ №89" ДМР для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №89" Дніпровської міської ради здійснює навчання дітей з особливими освітніми потребами (ООП). В школі станом на 01.09.2018 року навчається 10 учнів з ООП у 6 інклюзивних класах.
Заплановано встановлення пристосованого в'їзду до І поверху закладу загальної середньої освіти.
З кожним роком покращуються умови перебування, з'являються сучасне технічне обладнання. За соціальною програмою Благодійного Фонду Порошенка, яку започаткувала Порошенко Марина Анатоліївна, в школі з'явились два спеціальних приміщення - медіатека та ресурсна кімната, які розташовано на першому поверсі.
Медіатека (49 м2) за допомогою модульних стелажів поділена на три зони: навчання, ігор та відпочинку. Серед обладнання приміщення - кондиціонер, персональний комп'ютер, принтер-ксерокс, особистий планшет для кожної дитини та місце для їх підзарядки.
Ресурсна кімната (49,9 м2) поділена на дві зони: навчання та соціально-побутову. Для успішної соціалізації дітей з особливими освітніми потребами приміщення обладнано плазмовим телевізором, двома ноутбуками, електрочайником, індукційною плитою, посудом, мікрохвильовою піччю, мийкою.
Асистенти вчителя, логопед, хореограф, психологи працюють з учнями з особливими освітніми потребами за індивідуальними графіками, але й інші школярі мають змогу користуватися технічними засобами, сучасним, естетичним наповненням медіатеки та ресурсної кімнати.

Розмір плати за навчання у закладі освіти: навчання безкоштовне

9 травня
    5cd17e6422636957126510

День Європи