А ми тую славу збережемо

З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, патріотичного виховання дітей та молоді та на виконання Указу Президента України від 19.10.2012 № 604 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» започатковується акція «А ми тую славу збережемо».

У рамках акції планується проведення культурно-мистецьких та науково-просвітницьких заходів, тематичних виставок, конференцій, святкувань на честь визволення населених пунктів Дніпропетровщини, огляд музеїв бойової слави навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України, пошук і впорядкування поховань жертв війни силами пошукових загонів тощо.

2014 рік відзначався як Рік учасників бойових дій на території інших держав

В  навчальному році в рамках цієї акції проводились наступні заходи:

Зимові канікули

Свято Миколая!

УРА!Канікули!

Новорічне свято у 4-Б класі

Навчальна тривога з Цивільного Захисту

В школі пройшли тренування з Цивільного захисту!