А ми тую славу збережемо

З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, патріотичного виховання дітей та молоді та на виконання Указу Президента України від 19.10.2012 № 604 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» започатковується акція «А ми тую славу збережемо».

У рамках акції планується проведення культурно-мистецьких та науково-просвітницьких заходів, тематичних виставок, конференцій, святкувань на честь визволення населених пунктів Дніпропетровщини, огляд музеїв бойової слави навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України, пошук і впорядкування поховань жертв війни силами пошукових загонів тощо.

2014 рік відзначався як Рік учасників бойових дій на території інших держав

В  навчальному році в рамках цієї акції проводились наступні заходи:

Осінні канікули

Цікаві канікули...

Участь учнів у Еколого-біологічному квесті

Засідання англомовного клубу під час осінніх канікул

Вітання літніх іменників у 4-Б класі
    Учні 4-Б класу робили власноруч талісманчики...20181029_213941

День вчителя

5 вересня - особливий день у школі. Це День Учителя.day1112

1 вересня - День Знань

10920182

1 вересня - День знань - особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків.