Наради, конференції, заходи

Вчителі  нашої школи приймають участь у конкурсі професійної майстерності "Сучасний урок 2019" (розробки уроків). Першим здали свої роботи - вчитель початкових класів Бідна Н.В. та вчитель біології - Жигарьова О.Ю.

18 жовтня 2017 року в КЗО "НВК №57" ДМР відбувся семінар вчителів-біологів міста на тему "Формування критичного мислення як важливої складової навчальної діяльності на уроках біології". Від нашої школи в семінарі приймала участь вчитель біології Жигарьова О.Ю..

Під час діяльності семінару було розглянуто наступні питання:

• Стандарти Нової української школи.
  • Модернізація програм із біології 6-9 класів.
  • Компетентнісно-орієнтоване навчання біології.
  • Використання завдань Міжнародної природознавчаї гри «Геліантус» для розвитку критичного мислення у практиці роботи вчителів біології.
  • Майстер - клас «Застосування методів і прийомів розвитку критичого мислення на уроках біології у 9 класі».
Але найціннішою виявилися зустріч з автором підручника "Біологія" для 9-го класу за новою програмою Р.В. Шаламовим, який люб'язно поділився досвідом з методики викладання предмету, особливостями викладання матеріалу на уроках, ознайомив з тонкощами оновленої навчальної програми.
Вчителі, присутні на семінарі, отримали відповідний сертифікат.

За період з вересня 2016 року по березень 2017 року для вчителів КЗО "СЗШ №89" ДМР було проведено три семінари за темою "Психоемоційна саморегуляція особистості". Семінари проводили Мушинський Віктор Петрович, керівник психологічної служби системи освіти Дніпровщини, завідувач Дніпровського обласного навчально-методичного центру практичної психології і соціальної роботи та Загора Лідія Георгіївна, практичний психолог-методист ДОМПМПЦ.

psus11

psus2

psus3

На семінар педагоги навчалися:

• пошуку нових знань з опорою на професійний досвід;
  • вчилися вирішувати проблеми професійної діяльності;
  • спільному плануванню процесу навчання;
  • застосовувати отримані знання в роботі.
psus4

Навчання вчителів проходило через спеціальні тренінги:
  • Підвищення навчальної мотивації учнів.
  • Оптимізація робочого часу вчителя.
  • Розробка ефективних методів роботи вчителя в переповнених класах.
  • Налагодження співробітництва вчителя з "важко контактними" батьками.
psus5

psus6

Завдяки роботі фахівців психологічної служби вчителі мали можливість скоректувати свою роботу, оптимізувати свій робочий час, більш ефективніше працювати з учнями в переповнених класах. Важливі знання вчителі отримали після тренінгу "Налагодження співробітництва вчителя з "важко контактними" батьками". Робота з батьками стала більш ефективнішою.

psus7

Отриманні знання на семінарах в повсякденній роботі вчителів допомогли їм вирішити проблеми професійної діяльності.

День пам'яті героїв Крут
    KRUT6