Наверх
Школа інформує

07.07.2017 р.

На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 04.07.2017 №7/2444 "Щодо запобігання терористичних актів" доводимо до вашого відома Пам'ятку першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.


plakat_ngu

Ознайомитися з правилами прийому на факультет підготовки фахівців для Національної гвардії України можна тут.


Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що з 22.05.2017 року розпочалася реєстрація дітей до спортивно-патріотичного табору «Діти Дніпра» на базі ДОЛ «ім. В. Терешкової» (ж/м Придніпровськ, вул. Гаванська, 11) на безкоштовній основі. Перший заїзд в 2017 році відбудеться 29 травня 2017 року. Тривалість змін - 5 днів.
Для того, щоб зареєструвати дитину Вам необхідно:
1) перейти на сайт ztv.dp.ua
2) обрати вкладку «Діти Дніпра» та натиснути кнопку «Реєстрація».
3) послідовно заповнити форму реєстрації.
Після проходження процедури реєстрації, впродовж доби ви отримаєте лист-підтвердження з індивідуальним реєстраційним номером на вказану Вами електронну адресу.
В разі, якщо лист-повідомлення Ви не отримали або маєте додаткові запитання Ви можете зателефонувати за номером 067 550 06 70.


proekt_1165


Шановні батьки!

Повідомляємо вам, що відповідно до розпорядження міського голови від 23.03.2017 №159-р "Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 рр. у м.Дніпро" було дозволено закінчити опалювальний сезон 24.03.2017 року. Опалення в КЗО "СЗШ №89" ДМР централізоване і здійснюється КП "Теплотранс", тому включити в школі опалення неможливо. Виходячи з вищезазначеного, адміністрація школи прийняла рішення про скорочення тривалості уроку до 35 хв. Просимо батьків одягати дітей тепліше.
Завчасно дякуємо за розуміння.

Адміністрація школи.

medoglyad_ogoloshennya


proekt_putna_voda


14.04.2017 р.

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 03.04.2017 №1716/0/211-17 "Про заходи попереджувального характеру", відповідно до листа Управління служби безпеки України у Дніпропетровській області від 21.03.2017 №55/6-2-2148 "Щодо заходів з попередження вчинення диверсійних та терористичних актів" доводимо до вашого відома Пам'ятку першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.


До уваги учнів та їх батьків!!!

На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 13.02.2017 №7/443-1, з метою попередження аварій та нещасних випадків при використанні газу  у побуті та в рамках проведення "Місячника безпечного використання газу в побуті", адміністрація школи надає до Вашої уваги правила безпечного використання газових приладів.


gaz_1


1420549869_gaz


УВАГА!!!! УВАГА!!!!

БАТЬКАМ, ВЧИТЕЛЯМ!!!!

"Про виявлення у соціальних мережах небезпечних груп"

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради звертає увагу на повідомлення департаменту кіберполіції Національної поліції України щодо виявлення у соціальних мережах небезпечних груп, у яких дітей доводять до самогубства.

Тому до Вашого відома доводиться алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки, аби вберегти дитину від суїциду, та взяти до уваги відповідні рекомендації департаменту кіберполіції НПУ:

 • приділяти більшу увагу психологічному стану дитини;
 • перевіряти шкіряні покриви дитини на наявність пошкоджень; у разі їх виявлення - з'ясовувати обставини, за яких вони з'явилися; особливу увагу звертати на пошкодження різного роду у формі кита;
 • перевіряти облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт; перевіряти вміст спілкування у приватних чатах;
 • звертати увагу на коло спілкування дитини;
 • намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями;
 • обов'язково контролювати те, які фото- та відеофайли знаходяться в гаджетах дитини;
 • встановлювати функцію «батьківський контроль» на всіх гаджетах дитини.

«При виявленні таких груп самостійно необхідно негайно повідомляти до кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua - цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні) або звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу».

Додаткова інформація - https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2113329 та https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2113319

 

Начальник управління освіти                                                                 О. В. Марусов 


До уваги вчителів, учнів та їх батьків!!!

Школа доводить до вашого відома правила поводження під час підльодного лову риби, користування газо- та електроприладами, а також правила пожежної безпеки. З даною інформацією можна ознайомитися тут.


До уваги учнів та їх батьків!

З 10.01.2017 року починається реєстрація учнів 10, 11 класів для участі у пробному незалежному оцінюванні. Детальніше ознайомитися з інформацією щодо реєстрації та проходження пробного ЗНО-2017 можна тут.


do_uvagu_batkiv


pidruchuku

knugu_123234


Інформуємо про можливість безкоштовного отримання консультації з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером 527 - з мобільного, 0800 505 501, www.migrantinfo.org.ua


Інформація про стан забезпечення підручниками

Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради повідомляє, що постачання підручників для 4-х, 7-х та 8-х класів буде здійснено протягом вересня 2016 року згідно з попереднім замовленням навчальних закладів.

 Тому повідомляємо сайт, на якому розміщені електронні версії підручників (безкоштовно), у тому числі й для учнів 8-го класу: pidruchnyk.com.

Вибачте за незручності!


Шановні батьки та вчителі!

Доводимо до вашого відома наказ по КЗО "СЗШ №89" ДМР від 27.09.2016 №326 "Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах".


Проведення Всеукраїнського конкурсу-рейду "Увага! Діти на дорозі!"

Ось і закінчились довгострокові літні канікули. Вулиці населених пунктів наповнені гомоном дітей. Приємно бачити усіх щасливими у доброму настрої, значить здорові.

ditu_na_dorozi

Політика держави спрямована на проведення виховної і профілактичної роботи серед дітей та учнів, що стосується їх поведінки на вулицях та дорогах, вивчення та виконання Правил дорожнього руху. І це не випадково, адже що року чи мало дітей гине і одержує каліцтво саме у дорожньо-транспортних пригодах.

Нагадувати про Правила дорожнього руху, привчати дитину турбуватися про власну безпеку, бути уважною на вулиці - першочерговий обов'язок батьків. Неповнолітнім постійно необхідно пояснювати, що не можна переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, раптово з»являтися на проїжджій частині, перебігати вулицю перед транспортними засобами що рухаються, пустувати або влаштовувати ігри там де рухається транспорт.

Батьки повинні змалку привчати малюків виконувати прості обов'язки пішохода - учасника дорожнього руху.

У вересні 2016 року  в нашому навчальному закладі буде проведений  Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі!». Обов'язковими стануть   єдині уроки з правил дорожнього руху, на яких увага учнів буде акцентуватися  на недопущені  дитячого дорожньо-транспортного травматизму, особливо в перші дні навчального року, виконання вимог ПДР таким категоріями учасників дорожнього руху як пішоходи, велосипедиста, пасажири.

Шановні діти! Будьте дисциплінованими на вулицях і дорогах, добре вивчайте і суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

А ви батьки, бережіть життя, здоров'я дітей. Бажаємо Вам успішного навчального року.

                                                                                                         Адміністрація КЗО «СЗШ № 89» ДМР 
  Головні події
  День миру
  DSC_0043_34

  21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру.
  Детальнiше


  День іменинника
  IMG_20170914_145022

  14 вересня у 5-А класі пройшов День іменинника.
  Детальнiше


  Олімпійський тиждень
  IMG_20170912_123430

  08.09-15.09.2017 року в школі проводиться Олімпійський тиждень. 

  Детальнiше


  День міста - 2017
  DNK

  09-10 вересня учні нашої школи прийняли участь у святкових масових заходах до Дня міста у 2017 році.
  Детальнiше


  Екскурсія
  IMG_1583

  У четвер, 07.09.17р., 5-А клас їздив на екскурсію до Станції юних натуралістів.
  Детальнiше


  Покладання квітів
  IMG_4552

  05 вересня 2017 року учні 8-Б класу вшанували пам'ять жертв голодоморів та політичних репресій.
  Детальнiше