Школа інформує

                       ДО УВАГИ ШКОЛЯРІВ І БАТЬКІВ!


Відповідно до листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 08.04.2018 № 7/3-1357 та листа Благодійної організації "Благодійний фонд "Даруємо радість" від 25.05.2018 №25/05-1 ПОВІДОМЛЯЄМО:

У період з 16.06.2018 по 18.08.2018 року БО "БФ "ДАРУЄМО РАДІСТЬ" пропонує традиційну розвивально-розважальну літню програму для підлітків від 14 років уразливих категорій: дітей, сім'ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, вихованців ПС і ДБСТ, підлітків учасників АТО та підлітків ВПО. Програма буде проходити вдень 4 дні на тиждень (з вівторка по суботу) у приміщенні інклюзивного молодіжного центру "Даруємо радість" за адресою: вул. кн. Володимира Великого, 12а (колишня вул. Плєханова, 12-а). Участь безкоштовна!
В рамках програми на підлітків чекають цікаві інтерактивні тренінги, майстер-класи, уроки майстер-шефу, відеогурток, а також екскурсії, пікніки на природі, перегляд фільмів з попкорном, ігри на Х-box та багато іншого.
Контактна особа: Цибулько Оксана, 098 179 81 47

ogoloshennja_komisija


На виконання наказу Міністерство освіти і науки України від 02 квітня 2018 року № 310 « Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти», та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 1 класу закладами загальної середньої освіти, що можуть видаватимуться за кошти державного бюджету, вчителі-предметники у період з 14 по 17 травня 2018 року взяли участь у виборі проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів. Результати вибору підручників було узагальнено на педагогічній раді 16.05.2018 року. Ознайомитись з витягом з протоколу можна тут.
Нижче наведені демоверсії обраних підручників.

На виконання наказу Міністерство освіти і науки України від 21 лютого 2018 року № 176 « Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти», та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 5 та 10 класів закладами загальної середньої освіти, що можуть видаватимуться за кошти державного бюджету, вчителі-предметники у період з 23 по 26 квітня 2018 року взяли участь у виборі проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів. Результати вибору підручників було узагальнено на педагогічній раді 26.04.2018 року. Ознайомитись з витягом з протоколу можна тут.
Нижче наведені демоверсії обраних підручників.

Доводимо до вашого відома лист Міністерства охорони здоров'я України від 29.03.2018 року №111-01/89

lust_MOZ


Відповідно до Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 2018 рік проголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!". 

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Мета якого - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

 • «Я МАЮ ПРАВО!» (http://pravo.minjust.gov.ua/)
 • Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області (http://www.obljust.gov.ua/)
 • Міністерство юстиції України (https://minjust.gov.ua/)

СЛОГАН ПРОЕКТУ: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! 

 Знаю свої права.

Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. 

 Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

З питань організаційного та інформаційного характеру звертайтесь за телефоном: (056) 371-15-90 - відділ правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.


-2576878


46776878


Буклет "Не знаєш, як оформити субсидію?"

Буклет "Забирають бізнес? Відбирають майно?"

Буклет "Не знаєш, як оформити договір оренди землі?"

Буклет "Не знаєш, як вирішити спір?"

Буклет "Не отримуєш аліменти?"

Буклет "Вимагають хабара за іспит чи навчання?"


ДО ВІДОМА УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!!!

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради доводить до відома лист Міністерства освіти і науки України від 22.12.2017 № 1/9-707 щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх.
В зв'язку з цим, згідно листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 29.12.2017 №7/3-4512 повідомляємо:

Учні та батьки для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини, можуть звернутися до:

Заступника з навчально-виховної роботи Чернікової Алли Володимирівни
Соціального педагога Зими Костянтина Федоровича

Функціонує Національна дитяча "гаряча" лінія - 116 111, яка є безкоштовною, анонімною та конфіденційною. Консультування по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години проводять компетентні у дитячих питаннях психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.

ndgl_116111

informachia_grup


11.12.2017 р.

Відповідно до листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 01.12.2017 №7/3-4209 повідомляємо, що з 9:00 до 17:00 в робочі дні за номером (056) 370-48-19 працює телефонна гаряча лінія "Якщо ображають дитину".

1397586893-5283b


ЗВЕРНЕННЯ

Управління цивільного захисту
Дніпропетровської облдержадміністрації

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

29 листопада 2017 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.
Почувши сирену, зберігайте спокій - вашому життю та здоров'ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу "Увага всім" і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.
Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров'я та майно.


Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники!

До Вас звертається керівництво Дніпровського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та самим дотримуватись наступних правил:
 • не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,
 • забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети - вони можуть бути небезпечними,
 • не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,
 • не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,
 • не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,
 • не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.
Необхідно навчити дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу - дзвоніть по телефону «104».
Вогонь приваблює дітей і вони люблять з ним гратися. Коли дитина бере до рук скло, виделку, голку, ніж, це викликає переляк у дорослих, бо дитина може себе поранити. Однак, якщо у руках дитини з'явились сірники, то подібну реакцію зустрінеш не завжди, оскільки дорослі часто не розуміють, яку небезпеку приховує вогонь у руках дитини.
Причинною пожежі можуть стати залишені без нагляду увімкнуті електроприлади. Дітям також слід пояснити, як правильно користуватись електроприладами: якщо електрокамін чи праску залишити увімкнутими без нагляду, вони перегріваються і від них можуть загорітись домашні речі. Щоб цього не трапилось, нагрівальні електричні прилади слід встановлювати на вогнетривкі підставки і своєчасно вимикати.
Якщо вже так трапилось, що виникла пожежа, то школярам слід дотримуватись наступних правил:
 • якщо пожежа виникла у приміщенні, не слід лякатися і ховатися;
 • при виникненні у домашніх умовах, коли вогонь ще не набрав сили, слід швидко залити його водою, накрити щільним покривалом з натуральної тканини, засипати піском;
 • коли в приміщенні з'явилось багато диму, то слід пробиратись до виходу повзучи;
 • якщо в приміщенні є маленькі діти, треба негайно вивести їх на вулицю;
 • не гаючи часу, повідомити про пожежу комусь із дорослих;
 • якщо поблизу немає дорослих, то дитина сама повинна викликати пожежну команду за телефоном „101", повідомити місце пожежі, назвати своє ім'я, вулицю, номер будинку, квартири, іншого об'єкту.

pobut345


Національна дитяча "гаряча лінія" - для дітей та про дітей. Це означає, що "гаряче лінія" приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча "гаряча лінія" функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча "гаряча лінія" відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Дитяча "гаряча лінія" працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.


ndgl_116111


07.07.2017 р.

На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 04.07.2017 №7/2444 "Щодо запобігання терористичних актів" доводимо до вашого відома Пам'ятку першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.


plakat_ngu

Ознайомитися з правилами прийому на факультет підготовки фахівців для Національної гвардії України можна тут.


Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що з 22.05.2017 року розпочалася реєстрація дітей до спортивно-патріотичного табору «Діти Дніпра» на базі ДОЛ «ім. В. Терешкової» (ж/м Придніпровськ, вул. Гаванська, 11) на безкоштовній основі. Перший заїзд в 2017 році відбудеться 29 травня 2017 року. Тривалість змін - 5 днів.
Для того, щоб зареєструвати дитину Вам необхідно:
1) перейти на сайт ztv.dp.ua
2) обрати вкладку «Діти Дніпра» та натиснути кнопку «Реєстрація».
3) послідовно заповнити форму реєстрації.
Після проходження процедури реєстрації, впродовж доби ви отримаєте лист-підтвердження з індивідуальним реєстраційним номером на вказану Вами електронну адресу.
В разі, якщо лист-повідомлення Ви не отримали або маєте додаткові запитання Ви можете зателефонувати за номером 067 550 06 70.


proekt_putna_voda


14.04.2017 р.

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 03.04.2017 №1716/0/211-17 "Про заходи попереджувального характеру", відповідно до листа Управління служби безпеки України у Дніпропетровській області від 21.03.2017 №55/6-2-2148 "Щодо заходів з попередження вчинення диверсійних та терористичних актів" доводимо до вашого відома Пам'ятку першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.


До уваги учнів та їх батьків!!!

На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 13.02.2017 №7/443-1, з метою попередження аварій та нещасних випадків при використанні газу  у побуті та в рамках проведення "Місячника безпечного використання газу в побуті", адміністрація школи надає до Вашої уваги правила безпечного використання газових приладів.


gaz_1


1420549869_gaz


УВАГА!!!! УВАГА!!!!

БАТЬКАМ, ВЧИТЕЛЯМ!!!!

"Про виявлення у соціальних мережах небезпечних груп"

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради звертає увагу на повідомлення департаменту кіберполіції Національної поліції України щодо виявлення у соціальних мережах небезпечних груп, у яких дітей доводять до самогубства.

Тому до Вашого відома доводиться алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки, аби вберегти дитину від суїциду, та взяти до уваги відповідні рекомендації департаменту кіберполіції НПУ:

 • приділяти більшу увагу психологічному стану дитини;
 • перевіряти шкіряні покриви дитини на наявність пошкоджень; у разі їх виявлення - з'ясовувати обставини, за яких вони з'явилися; особливу увагу звертати на пошкодження різного роду у формі кита;
 • перевіряти облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт; перевіряти вміст спілкування у приватних чатах;
 • звертати увагу на коло спілкування дитини;
 • намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями;
 • обов'язково контролювати те, які фото- та відеофайли знаходяться в гаджетах дитини;
 • встановлювати функцію «батьківський контроль» на всіх гаджетах дитини.

«При виявленні таких груп самостійно необхідно негайно повідомляти до кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua - цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні) або звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу».

Додаткова інформація - https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2113329 та https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2113319

 

Начальник управління освіти                                                                 О. В. Марусов 


До уваги вчителів, учнів та їх батьків!!!

Школа доводить до вашого відома правила поводження під час підльодного лову риби, користування газо- та електроприладами, а також правила пожежної безпеки. З даною інформацією можна ознайомитися тут.


До уваги учнів та їх батьків!

З 10.01.2017 року починається реєстрація учнів 10, 11 класів для участі у пробному незалежному оцінюванні. Детальніше ознайомитися з інформацією щодо реєстрації та проходження пробного ЗНО-2017 можна тут.pidruchuku

knugu_123234


Інформуємо про можливість безкоштовного отримання консультації з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером 527 - з мобільного, 0800 505 501, www.migrantinfo.org.ua


Інформація про стан забезпечення підручниками

Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради повідомляє, що постачання підручників для 4-х, 7-х та 8-х класів буде здійснено протягом вересня 2016 року згідно з попереднім замовленням навчальних закладів.

 Тому повідомляємо сайт, на якому розміщені електронні версії підручників (безкоштовно), у тому числі й для учнів 8-го класу: pidruchnyk.com.

Вибачте за незручності!


Шановні батьки та вчителі!

Доводимо до вашого відома наказ по КЗО "СЗШ №89" ДМР від 27.09.2016 №326 "Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах".


Проведення Всеукраїнського конкурсу-рейду "Увага! Діти на дорозі!"

Ось і закінчились довгострокові літні канікули. Вулиці населених пунктів наповнені гомоном дітей. Приємно бачити усіх щасливими у доброму настрої, значить здорові.

ditu_na_dorozi

Політика держави спрямована на проведення виховної і профілактичної роботи серед дітей та учнів, що стосується їх поведінки на вулицях та дорогах, вивчення та виконання Правил дорожнього руху. І це не випадково, адже що року чи мало дітей гине і одержує каліцтво саме у дорожньо-транспортних пригодах.

Нагадувати про Правила дорожнього руху, привчати дитину турбуватися про власну безпеку, бути уважною на вулиці - першочерговий обов'язок батьків. Неповнолітнім постійно необхідно пояснювати, що не можна переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, раптово з»являтися на проїжджій частині, перебігати вулицю перед транспортними засобами що рухаються, пустувати або влаштовувати ігри там де рухається транспорт.

Батьки повинні змалку привчати малюків виконувати прості обов'язки пішохода - учасника дорожнього руху.

У вересні 2016 року  в нашому навчальному закладі буде проведений  Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі!». Обов'язковими стануть   єдині уроки з правил дорожнього руху, на яких увага учнів буде акцентуватися  на недопущені  дитячого дорожньо-транспортного травматизму, особливо в перші дні навчального року, виконання вимог ПДР таким категоріями учасників дорожнього руху як пішоходи, велосипедиста, пасажири.

Шановні діти! Будьте дисциплінованими на вулицях і дорогах, добре вивчайте і суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

А ви батьки, бережіть життя, здоров'я дітей. Бажаємо Вам успішного навчального року.

                                                                                                         Адміністрація КЗО «СЗШ № 89» ДМР 
  Головні події
  9 травня
  5cd17e6422636957126510
  Детальнiше


  День Європи
  IMG-2579cef5c309fe707de9428f85de0f1f-V
  Детальнiше


  Річниця Чорнобиля
  -2
  Детальнiше


  День авіації та космонавтики
  yan
  Детальнiше


  Інтелектуальний турнір "Гладіатори права"
  IMG-128dbef5a5c8fec3beb20a0a1fb4bf38-V
  Детальнiше


  День Космонавтики
  DSC04721
  Детальнiше