Учнівське самоврядування

Вищим органом  самоврядування є загальношкільні збори, що проводяться два рази на рік. Керівництво самоврядуванням обирається на учнівській конференції відкритим голосуванням у жовтні.

Засідання Ради проводяться щомісячно. З метою повсякденного практичного керівництва проводяться щотижневі оперативні наради з різних напрямків діяльності. На них скликаються всі відповідальні за палати. Аналізують стан різних ділянок діяльності учнівського самоврядування, заслуховують звіти представників класів, визначабть завдання на наступний тиждень.

Тривалість оперативок  - 15-20 хвилин. У той же день учні, які беруть участь в оперативці, інформують класного керівника та актив класу про що йшла мова на раді.

Учні глибоко і всебічно проникають у сутність своїх прав та обов'язків, бо керуються принципом: «Самі пропонуємо - самі робимо - самі відповідаємо»

В кінці року проводяться підсумки робот класів і на загальношкільних зборах визначають переможців згідно критеріїв змагання «Клас року». Всі етапи цього змагання висвітлюються протягом року на стенді «Екран участі» за низьким, середнім та високим рівнем.

model_samovryaduvannya

Схема учнівського самоврядування в СЗШ № 89

День миру
    DSC_0043_34

21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру.

День іменинника
    IMG_20170914_145022

14 вересня у 5-А класі пройшов День іменинника.

Олімпійський тиждень
    IMG_20170912_123430

08.09-15.09.2017 року в школі проводиться Олімпійський тиждень.

День міста - 2017
    DNK

09-10 вересня учні нашої школи прийняли участь у святкових масових заходах до Дня міста у 2017 році.

Екскурсія

У четвер, 07.09.17р., 5-А клас їздив на екскурсію до Станції юних натуралістів.

Покладання квітів

05 вересня 2017 року учні 8-Б класу вшанували пам'ять жертв голодоморів та політичних репресій.